Bu Sene Karantina Şartlarında Yılbaşı Tatilinde İzlenebilecek 5 Fİlm


 1. 1 War Horse (Savaş Atı) (2012)


  Tür: Dram, Tarihi

  İngiltere kırsalı ve Avrupa'da geçen film, I. Dünya Savaşı sırasında Jeremy Irvine'ın canlandırdığı Albert'ın ve onun çok sevdiği atı Joey'in hikayesini anlatıyor. Çok sevdiği atının satılıp, savaşa gönderilmesi iki dostu ayırsa da, yaşadıkları olaylar bir maceraya dönüşecektir.

 2. 2 21 (2008)


  Tür: Drama, Aksiyon

  Ben Campbell, paraya ihtiyacı olan bir öğrencidir. Okulun en zeki öğrencilerinden oluşan ve her fırsatta Vegas'a 21 oynamaya giden bir gruba girer ve matematik profesörü Micky Rosa’nın önderliğinde kumarhanelerin korkulu rüyası olurlar.  Bu durum zamanla tehlikeli bir hal almaya başlar.

 3. 3 Celda 211 (Hücre 211) (2009)


  Tür: Aksiyon,Dram 

  Juan gardiyanlık mesleğinin ilk gününde işe erken erken gelir. İki meslektaşı ona hapishaneyi gezdirirken, aniden tavandan düşen bir cismin çarpmasıyla bayılır. Meslektaşları ayılmasını beklemek için onu 211 numaralı boş bir hücreye götürür. Juan baygın halde hücrede yatarken hapishanede bir ayaklanma çıkar. Kendine geldiğinde çok zor bir durumla karşılaşan Juan, hayatta kalmak için mahkûm rolü oynamak zorundadır.

 4. 4 What Women Want (2001)


  Tür: Komedi, Romantik

  Başarılı bir reklamcı ve aynı zamanda bekar olan Marshall'a yeni görevinde amirinin bir kadın olacağı söylenir. Marshall, Darcy ile daha iyi anlaşabilmesi için kadınların neler düşündüğünü ve neleri sevdiklerini anlamasını sağlayacak bir testten geçirilir; fakat bu sırada ufak bir kazaya uğrar. Nick sonraki sabah uyandığında kadınların yanındayken gaipten sesler duyduğunu farkeder, fakat sonra kadınların düşündüklerini anlayabildiği farkeder. Önceleri bu durumdan hiç hoşlanmayan ve kurtulmaya çalışan Nick, kurtulamayınca durumu kendi yararına kullanabileceğini düşünür.

 5. 5 Enemy (Düşman) (2014)


  Tür: Gerilim

  Adam, üniversitede tarih dersleri veren okul ve ev arasında gidip gelen sıkıcı hayatına en azından bir kız arkadaş alabilmeyi başarmış bir adamdır. Bir gün bir arkadaşının tavsiyesi üzerine bir film izler ve o filmde kendisine çok benzeyen birisini görür daha sonra da bu oyuncunun peşine düşer. Adam artık, kendisine ikizi kadar benzeyen Anthony'nin de hayatının bir parçasıdır, tabii Anthony de onunkinin.


Beğendin Mi? O Zaman Arkadaşlarınla Paylaş!

Bu İçeriğe Tepkini Göster?

Sinirli Sinirli
0
Sinirli
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Hayal Kırıklığı Hayal Kırıklığı
0
Hayal Kırıklığı
Komik Komik
0
Komik
Geyik Geyik
0
Geyik
Beğeni Beğeni
0
Beğeni
HAHAHA HAHAHA
0
HAHAHA
OMG OMG
0
OMG

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Format Seçin
Görsel
Fotoğraf vb.
Video
Youtube, Vimeo veya Özel Videolar
Gif
GIF formatı
Hikaye
Çeşitli Formatlar Ekleyebileceğiniz Metinler
Ses
Soundcloud veya Mixcloud'dan Alınmış Ses/Müzik
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Liste
The Classic Internet Listicles
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission